Sporto agentūros krepšinio klubas sulaukė įvertinimo iš RKL

BC BOOM – komunikacijos srityje aktyviausia RKL komanda. Būtent tokio įvertinimo sulaukė mūsų krepšinio klubas iš Regionų krepšinio lygos administracijos. Pristatome šios nominacijos tekstą iš RKL puslapio:

Šiuolaikinė moderni krepšinio komanda nebeapsiriboja vien tik rungtynėmis, pergalėmis ar pralaimėjimas ir pozicija turnyrinėje lentelėje. Komandos gerbėjai nori matyti reguliariai ir operatyviai pateikiamą informaciją apie klubo pasirodymus, žiūrėti foto ir video medžiagą, gauti karščiausius komentarus ir interviu, galų gale interaktyviai bendrauti su komanda socialiniuose tinkluose. Trumpai tariant, vis didesnę svarbą įgauna komandos komunikacijos veiksmai, dalijimasis informacija ir įvairiu turiniu.

Šiame straipsnyje norėtume aptarti geriausiai 2014-2015 m. sezone komunikacijos srityse dirbančias komandas. Tebūnie tai paskatinimas aktyviai visą sezoną dirbusioms ekipoms ir pavyzdys toms, kurios šioje srityje dar neturi pakankamai patirties.      

1. Kauno BC “Boom”

Tik šį sezoną į Regionų krepšinio lygos gretas įsiliejusi Kauno ekipa parodė puikų pavyzdį, kaip reikėtų tvarkytis su komandos komunikacija. Reguliariai ir aktyviai pildomas oficialus komandos puslapis internete www.bcboom.lt ir beveik 750 gerbėjų turinti socialinio tinklo Facebook paskyra yra tos dvi ašys, kuriose sukasi visa su “Boom” komanda susijusi informacija. RKL debiutantai išties stebina informacijos pateikimo operatyvumu po rungtynių. Klubo svetainėje galima rasti ne tik rungtynių aprašymus, tačiau ir trenerių bei žaidėjų komentarus, interviu, apžvalgas.

“BC Boom” Facebook paskyroje įdomybių dar daugiau. Čia nuolat dalijamasi nuotraukų albumais iš rungtynių, video reportažais su įdomiausiais mačų epizodais, daromi net atskirų krepšininkų žaidimo momentų “miksai”, įvairūs TOPai ir net treniruočių vaizdai. Reikėtų pripažinti, kad informacijos pateikimas kol kas yra dar mėgėjiškame lygmenyje, tačiau jei komanda jau savo debiutiniame sezone žemiausiame B divizione įdeda tiek darbo į informacijos sklaidą, belieka tik įsivaizduoti, kaip atrodytų ši sritis ekipai pakilus laipteliu aukščiau. 

Taigi, Kauno “BC Boom” kolektyvui be jokios abejonės skiriame geriausiai komunikacijos srityje 2014-2015 m. sezone dirbusios komandos titulą ir linkime tobulėti bei toliau aktyviai darbuotis. Visą straipsnį galite perskaityti čia.

BC BOOM krepšinio komandos veiklą administruoja, koordinuoja VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai”. Mūsų įstaiga taip pat organizuoja ir kasmetinę Krepsininkas.net vasaros stovyklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *