Krepšinio stovykla 2017 – kviečiame jaunimą dalyvauti

Všį sporto agentūra „Sporto projektai“ 10 metus iš eilės kviečia jaunimą dalyvauti vasaros krepšinio stovykloje. 2017 metų krepšinio stovykla vyks birželio 25 – liepos 2 dienomis Ignalinoje.

Trumpai apie stovyklą

Data: 2017 metų birželio 25 – liepos 2 dienos.
Vieta: Ignalinos sporto ir pramogų centras, Vasario 16 – osios g. 35, Ignalina.
Dalyviai: 14-17 metų vaikinai ir merginos.
Kaina: 200 eurų.
Maitinimas: 3 kartus per dieną.
Apgyvendinimas: 2 ir 3-viečiai kambariai su dušu ir tualetu.
Stovyklos vadovas: Laisvydas Gudaitis
Registracija: El.paštu info@sportoprojektai.lt
Telefonas pasiteiravimui: 8657 84717

Stovyklos tikslas – sudaryti geras sąlygas jaunimui sportuoti, pagerinti krepšinio įgūdžius, sustiprėti fiziškai bei turiningai praleisti laisvą laiką.

Stovyklos programą rasite paspaudę ant šios nuorodos.

Kas gali dalyvauti?

Į krepšinio stovyklą kviečiami dalyvauti 14-17 metų jaunuoliai. Tiek vaikinai, tiek ir merginos. Stovyklos dalyviams nėra taikomi meistriškumo reikalavimai, tad gali dalyvauti visi norintys.

Stovyklos kaina – 200 eurų.

Maitinimas – 3 kartus per dieną restorane „Žuvėdra“. Šio restorano maitinimo paslaugomis naudojamės jau 5 metus iš eilės ir esame itin patenkinti tiekiamo maisto kokybe.

Stovyklos vieta – Ignalinos sporto ir pramogų centras

Jau eilę metų ši krepšinio stovykla yra organizuojama Ignalinos sporto ir pramogų centre. Šiame centre yra sudarytos puikios sporto bei apgyvendinimo sąlygos. Kiekviename dviviečiame ar triviečiame kambaryje yra dušas, kriauklė, tualetas.

Sporto bazė

FIBA reikalavimus atitinkanti sporto salė. Lauke 4 krepšių sintetinės dangos krepšinio aikštelė bei šalia esantis sintetinės dangos stadionas, futbolo aikštė.

Aplinka

Ignalina yra miškų ir ežerų apsuptyje, tad itin puiki vieta jaunimui sportuoti bei leisti laisvą laiką. Tiesa, prie ežerų einame tik kartu su visa grupe, o maudytis galima tik stebint stovyklos vadovams

Stovyklos vadovas – Laisvydas Gudaitis

Laisvydas Gudaitis Všį sporto agentūrai „Sporto projektai“ bei tuo pačiu ir šiai krepšinio stovyklai vadovauja nuo 2007 metų. Daugiau nei 10 metų patirties sporto vadybos bei krepšinio treniravimo srityse, Už ilgametę patirtį jaunimo užimtumo ir ugdymo srityse – suteiktas jaunimo darbuotojo sertifikatas.

Stovyklos treneriai – jauni savo srities profesionalai, kurie geba ne tik tinkamai organizuoti treniruotes, bet ir yra šaunūs pedagogai.

Laisvalaikis

Laisvu nuo treniruočių laiku stovyklos dalyviams organizuojame įvairius krepšinio konkursus, kurių metu jie gali laimėti prizų iš www.sportolinija.lt internetinės parduotuvės. Taip pat leidžiame laiką gamtoje. Žaidžiame tinklinį, futbolą bei kitus lauko žaidimus. Organizuojame paskaitelės apie motyvaciją, lyderiavimą, komunikaciją. Siekiame, kad stovykloje visuomet vyrautų bendruomeniška, pozityvi ir entuziastinga atmosfera.

Keletas nuotraukų iš ankstesnių organizuotų krepšinio stovyklų Ignalinoje

Registracija į stovyklą vyksta el.paštu info@sportoprojektai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *